?>

Masáž šíje

Žijeme v době, kdy často sedíme u počítačů a pracujeme v sedě. Trpí tím celé tělo, ale zejména pak šíje, která je často v ohnuté pozici. Nedostatek protahování pak často působí bolesti v této oblasti i další navazující problémy.

Jak provádím masáž šíje a zad

Masáž šíjeU klientů často dochází k zatuhnutí šíje, které může být v mnoha případech velmi nepříjemné až bolestivé. Masáž zad a šíje je mnohdy jedinou dostupnou účinnou pomocí vedoucí k uvolnění zádových svalů i hrudníku, který bývá velmi často také zablokován.

Při masáži šíje vždy nejprve zaujme klient pohodlnou polohu, aby se uvolnil. Masáž začínám vždy celkovým zahřátím  masírovaných partií tak, aby byly dobře prokrvené a relaxované. Při masáži postupuji šetrně a obezřetně s ohledem na klientovi potíže.

Bolest šíje a hlavy spolu často souvisí

Bolesti šíje mohou vystřelovat do hlavy a mohou být často také příčinou chronických bolestí. Jako prevenci bolesti doporučuji masáže, ale také úpravu pohybových návyků a časté cvičení ve formě protahování.

Masáž je také vynikajícím podpůrným prostředkem při léčbě bolestí páteře a hlavy. Pokud však klient neupraví své návyky, samotné masáže zpravidla pomohou jen částečně.

Cena masáže šíje

Podívejte se na ceník masáží a objednejte se na masáž ještě dnes.