?>

Masáž nohou

Masáž nohou je velmi příjemná. Během procedury Vám speciálními technikami promasíruji stehna, lýtka, ale také nárty a chodidla. Nejedná se však o reflexní masáž.

Proč a kdy jít na masáž nohou

Nohy slouží nejen k chození, jak by se mohlo zdát, ale jsou pro tělo díky gravitaci bohužel také jakýmsi odkladištěm neodbouratelných odpadních látek. Dochází k tomu zejména u jedinců s poruchami krevního oběhu a lymfatického systému. Nejčastějším následkem bývá bolest a otoky nohou.

Léčba a prevence bolesti a otoků nohou

Kvůli městnání škodlivých látek mohou nohy otékat a může docházet také ke ztrátě citlivosti. Častým projevem jsou také bolesti svalů, kloubů, úponů i kůže. Nezřídka pak tyto problémy vedou i ke vzniku varixů, neboli křečových žil.

Podpořte imunitní i lymfatický systém

Lidské tělo má efektivní samočistící systém, který slouží k odvodu odpadních látek odpadních látek z těla. Než se vše odbourá v játrech a vyloučí ledvinami, je třeba odpadní látky nejprve sesbírat z celého těla. K tomu slouží lymfatický systém, který pomocí kanálků zajišťuje proudění lymfy. tato na sebe váže vše co je třeba dostat do krevního řečiště a posléze do čistících orgánů. K podpoře lymfatického systému a imunity je dobré absolvovat co nejčastěji masáže nohou.

Příjemná relaxace a jemné vzrušení

Užijte si léčebných i uvolňujících účinků masáže. Při masírování dochází nejen k odplavení škodlivin z krevního řečiště a lymfy z kanálků, ale také ke stimulaci nervových zakončení. Celkově tak masáž ulevuje od bolestí a navozuje příjemný stav relaxace. Pro mnohé klienty je masáž také silně elektrizující a působí příjemně vzrušivě.

Kolik stojí masáž nohou

ceník masáže nohou

Reflexní masáž nohou

Vhodným doplněním k masáži nohou je také reflexní masáž chodidel, která šetrným způsobem stimuluje celé tělo pomocí reflexních zakončení jednotlivých orgánů a tělesných partií.