?>

Poděkování, Spolupráce S Cloud 9 Institute

Na tomto místě bych rád poreferoval o spolupráci, kterou jsem dosti nečekaně navázal v lednu s firmou Cloud 9 institute, jako externista, kterého si berou na své akce do firem jako maséra.
Dámy jezdí do firem a přednášejí o zdravé výživě, pozitivním myšlení, jak se v práci nestresovat a tak podobně a přišlo jim fajn, zapojit do toho i masáže, je to styl, kdy mi ve firmách vyhradí jednu místnost a zaměstnanci si tam chodí na dvacetiminutové masáže krční páteře v sedě.

Už jsme tímto stylem zvládli tři akce a do konce dubna už máme naplánované další dvě.
Proč, že o tom vlastně píši?
Chci prostřednictvím tohoto textu paní Markétě tiché a jejim kolegyním velmi poděkovat.

Vždy před akcí vše do detailu doladí a informace zašlou mailem, takže přesně vím, kde a kdy budu masírovat a kolik toho bude, plus navíc fungujeme i stylem, že mě vyzvednou přímo u domu a do firmy zavezou. Včera mi tam obě paní pomáhaly, když bylo potřeba, pro oběd mi skočily a pak mě dokonce i jedna z nich odpoledne hodila na nádraží.

Když jdeme na nějaké nové místo, domluvíme se s předstihem tak, abych si vše stihl nachystat na masírování a hlavně se seznámit s prostředím, toaleta, kuchyňka kávovar.

Za tohle všechno mají paní Tichá a její kolegyně můj hluboký vděk. Je moc hezké, že se mi někdo takhle při práci věnuje a pomáhá.

Už se těším na další spolupráci. A jen tak na okraj, svět je opravdu malý a o náhody v něm není nouze, včera jsem dokonce v té jedné firmě potkal kamarádku s vodícím štěňátkem, co tam přišly na návštěvu.