Indická masáž hlavy

Indická antistresová masáž hlavy Vám uvolní svaly a spasmy na hlavě, krku, v ramenou i na horní části paží. Udělejte si radost a uvolněte nahromaděný stres a napětí. Budete se cítit lépe a prospějete tím také krční páteři.

Odstraňte bolest hlavy

Bolesti hlavy mohou mít mnoho příčin. Mezi ty nejčastější patří bezesporu problémy s krční páteří a svaly na krku. Při indické masáži hlavy a okolních partií, dochází pomocí speciálních tahů a hmatů ke stimulaci nervových zakončení. Jejich masírováním dochází k celkovému uvolnění a probuzení relaxačních mechanismů.

Pro koho je indická masáž hlavy určena

Jednoduše řečeno, pro každého. Dospělí si díky masáži mohou odpočinout po náročném dni a zbavit se tak stresu a napětí, který se projevuje často právě tuhnutím svalů, šlach a úponů. Masáž hlavy podporuje odtok lymfy a tím napomáhá jak k čištění pleti, tak také celého organismu. Indická masáž také podporuje prokrvení pokožky na temeni hlavy a tím i růst vlasů.

Masáž hlavy je i pro děti

Dětem obecně masáže prospívají a pomáhají jim i rodičům k uvolnění a lepšímu zvládnutí koncentrace či hyperaktivity. Děti milují hlazení a doteky. Proto je jimi profesionálně prováděná masáž velmi pozitivně vnímána.

Starší lidé ocení tuto formu masáže pro její minimální fyzickou náročnost a velmi relaxační účinky.

Starý  Ajurvédský recept na motání hlavy

Masérské studio - masáže hlavyIndická masáž hlavy vznikla jako součást prastarého indického užení, kterému se říká Ayurvéda. Toto učení je praktikováno úspěšně po tisíce let a je prověřeno mnoha maséry a východními léčiteli i doktory.

Velmi často se tato metoda používá právě při potížích se závratěmi a motáním hlavy. Přijďte ke mě a vyzkoušejte sami její blahodárné účinky.

Cena indické antistresové masáže hlavy

Prohlédněte si ceník masáží.