Výměna odkazů

Chcete-li si vyměnit odkaz, jste masér z jiného kraje, firma, společnost, napište mi e-mail a webmaster to zařídí.

Zde je můj odkaz: Masáže v Brně nabízím v masérském studiu Pavel Ondra. Masíruji jednotlivé části těla, ale provádím i celkovou masáž těla, nebo jen reflexní masáž chodidel. V Brně jsem každý den, ale vždy si raději zavolejte. Jsem nevidomý masér s akreditací ministerstva zdravotnictví ČR a masíruji i ve zdravotnických zařízeních.

Zde HTML verze odkazu:   </span> <em><strong>Masáže v Brně</strong></em> nabízím v masérském studiu Pavel Ondra. <strong><a title=“Pavel Ondra, nevidomý masér z Brna s akreditací ministerstva zdravotnictví ČR“ href=“https://www.masazeondra.eu/kontakt-masaze-brno/“ target=“_blank“>Masíruji</a> jednotlivé části těla, ale provádím i celkovou masáž těla</strong>, nebo jen reflexní masáž chodidel. V Brně jsem každý den, ale vždy si raději zavolejte. Jsem nevidomý <strong>masér s akreditací ministerstva zdravotnictví ČR</strong> a masíruji i ve zdravotnických zařízeních.


Masáže v Brně Pavel Ondra. Klasické masáže celého těla.
Masáže v Brně nabízím v masérském studiu Pavel Ondra.To, co mi umožňuje vykonávat práci maséra nejsou jen znalosti, ale především vypěstovaný cit v rukou a empatie.

Masíruji jednotlivé části těla, ale provádím i celkovou masáž těla, nebo jen reflexní masáž chodidel. V Brně jsem každý den, ale vždy si raději zavolejte.

Jsem nevidomý masér s akreditací ministerstva zdravotnictví ČR a masíruji i ve zdravotnických zařízeních.
První Internetový Reklamní @genT – P-I-R-@-T a reklama nejen online s profesionály
Lidé kolem reklamy ve firmě Propagace firem, s.r.o. Vám pomohou být vidět nejen na internetu. Každý Vám pomůže ve svém oboru. Reklama pro firmy i pro jednotlivce. Reklamní předměty a dárky, internetová reklama, tisk, rádio, outdoor, plakáty, mediální reklama. Služby pro malé firmy i pro velké korporace. Vybere si každý.
Internetový obchod, E shop AAAobchod
Internetové nákupní centrum. Tisíce položek, kvalitní podpora, nadstandartní služby.
Ponorná čerpadla ALFApumpy
ALFApumpy – ponorná čerpadla a domácí vodárny od českého výrobce. Katalog ponorna-cerpadla.cz obsahuje vibrační čerpadla Ruche, tlaková čerpadla, kalová čerpadla. Domácí vodárny se samonasávacím čerpadlem, tlakové nádoby nebo systémy vodáren bez zásobníku pro vibrační čerpadla.
Ruční mytí aut Olomouc
Ruční mytí aut v Olomouci, čištění tepecírunku, čalounění, interiéru vozidla. Ruční mytí a ošetření podvozku, leštění a tvrzení karoserie, čištění kol a motoru. Kompletní úklid a mytí vozidel.
Drtiče odpadu W:M
Drtiče kuchyňského odpadu Waste:Master nyní se zárukou 3 roky. Vaše kuchyně již navždy bez zápachu ze zbytků potravin. Drtiče odpadků v několika výkonostních kategoriích, částečné nebo plné odhlučnění zvyšuje uživatelský komfort. Vzduchový spínač pro snadné a bezpečné uvedení do chodu. Zdarma ke každému drtiči univerzální pomocník mr. Scrapy.
Kontejnerová doprava Olomouc
Přeprava sypkých materiálů, odvoz odpadu a stavební suti. Doprava písku, kačírku, vysypání na určené místo. Kontejnerová doprava pro olomoucký kraj a Olomoucko. Odtahy nepojízdných vozidel a likvidace autovraků.


Odkazy zdarma – chci se taky přidat!