Novinky

Dovolená

Oznamuji všem, že od soboty 23. září do úterý 10. října jsem mimo českou republiku. V tuto dobu přijímám objednávky pouze e-mailem, nebo přes FB messenger, na telefonním čísle nebudu k zastižení vůbec.

Číst více

Benefit Plus

Všem, kdo jsou zapojeni v zaměstnaneckém programu benefit plus oznamuji, že mohou využívat kartu benefit plus i u mě v masérně. Při návštěvě stačí mít u sebe kartu, nadiktovat číslo a vše je hotovo.

Číst více

Poděkování, Spolupráce S Cloud 9 Institute

Na tomto místě bych rád poreferoval o spolupráci, kterou jsem dosti nečekaně navázal v lednu s firmou Cloud 9 institute, jako externista, kterého si berou na své akce do firem jako maséra. Dámy jezdí do firem a přednášejí o zdravé výživě, pozitivním myšlení, jak se v práci nestresovat a tak…

Číst více

Pět rad, jak jednat s nevidomými lidmi obecně

Čím dál více se mi stává, že mi do masérny přicházejí lidé, ze kterých dost často vypadne, že neví, jak jednat s nevidomými, jestli nabídnout třeba na ulici pomoc a tak podobně. Na svém osobním blogu jsem před časem na toto téma sepsal pár krátkých rad a myslím, že neuškodí,…

Číst více

Masáž lávovými kameny

Milí klienti, na začátku tohoto týdne jsem absolvoval v Brně dvoudenní kurz masáže lávovými kameny. Vedlo mě k tomu přesvědčení, že se člověk stále musí zdokonalovat, aby neustrnul na jednom místě. Zároveň chci i vám, zákazníkům nabízet stále něco nového a repertoár masáží postupně rozšiřovat. Jen krátce ke kurzu samotnému….

Číst více